Oklejanie samochodów

Specjalistyczne podłoże chroniące przed warunkami atmosferycznymi oraz wieloletnie doświadczenie i zdobyte kwalifikacje zagwarantują 100% satysfakcji. Częściowe oraz całościowe oklejanie pojazdów z możliwością powrotu do pierwotnego koloru.

Więcej

litery przestrzenne

Elementy podświetlane za pomocą LED w pełnej kolorystyce i dowolnym kształcie. Różnorodność mediów oraz profesjonalny montaż.

Więcej

Gadżety reklamowe

Nośniki usb, torby reklamowe, kalendarze, długopisy, breloki, smycze, kubki i wiele innych materiałów reklamowych znakowanych w niekonwencjonalny sposób. Spraw prezent innym, wypromuj swoją markę.

Więcej

Systemy wystawiennicze

Własne, profesjonalne miejsce na targach. Idealna ścianka zdjęciowa oraz estetyczna trybunka do przemówień.
Wszystko zapakowane do kufra transportowego, a więc pełna mobilność i montaż w kilka minut.

Więcej

najwyższa
jakość druku

nowoczesny i profesjonalny sprzęt

wieloletnie
doświadczenie

współpraca
z agencjami

Reklama przestrzenna

 

Reklama przestrzenna to w głównej mierze różnego typu kasetony, semafory oraz litery 3D. To one przyciągają jako pierwsze wzrok potencjalnego klienta. Dodatkowym atutem jest możliwość ich podświetlenia co sprawia, że są dobrze widoczne 24 godziny na dobę. Ten typ reklamy to także estetycznie wykonane logotypy oraz napisy wewnątrz lokali w miejscach reprezentatywnych.

 

Co ważne, możemy zrealizować takie formy w praktycznie dowolnym kształcie, rozmiarze i kolorystyce. Możemy także wykonać kompleksowy ich montaż (również na stelażach) włącznie z podłączeniem do instalacji elektrycznej oraz zastosowaniem czujników czasowych i zmierzchowych.

 

Estetyczny projekt graficzny, profesjonalne wykonanie z wysokiej jakości materiałów oraz solidny montaż to klucz do sukcesu. Krok po kroku wszystko można zrealizować w naszej firmie!

 

 

Przykładowe formy reklamy przestrzennej, które realizujemy:

 

  • kasetony wykonane z płyt kompozytowych typu “dibond” z opcją frezowania
  • kasetony wielkoformatowe z grafiką drukowaną na winylu (rozmiar teoretycznie bez ograniczeń)
  • kasetony z licem z plexi z opcją podświetlenia całej powierzchni
  • litery podświetlane 3D wykonane z wyginanego aluminium lub płyt typu “dibond” z licem z plexi i oświetleniem LED, dodatkowo możliwość lakierowania proszkowego
  • litery przestrzenne 3D  wykonane m.in. z płyt typu “dibond” lub pcv z opcjonalnym podświetleniem efektem  poświaty tzw. “halo”
  • litery ze styroduru o różnej grubości, malowane na dowolny kolor z ewentualnym licem z plexi
  • semafory, pylony, totemy

 

 

 

 

Galeria realizacji

Dlaczego warto wybrać HD-print ?

Jesteśmy agencją reklamową oraz drukarnią wielkoformatową i cyfrową z ponad 10-letnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiadamy własny dział graficzny, dział druku oraz dział techniczny co pozwala zrealizować wszelkie zamówienia “od A do Z“.

Kompleksowa obsługa Klienta to nasz atut i nasza strategia działania. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do każdego projektu oraz elastyczność w działaniach. Kluczowe jest dla nas szybkie tempo realizacji zamówień a co najważniejsze – wszelkie wydruki wykonujemy w jakości HD – nazwa firmy zobowiązuje ! 🙂

Powierzone nam zlecenia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu. Posiadamy bogaty park maszynowy, a to przekłada się na fakt, że jesteśmy bezpośrednim producentem reklam i wszystkie działania realizujemy “pod własnym dachem”.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych (realizując m.in. wydruki już od 1 sztuki), firm a także agencji reklamowych, z którymi zawsze chętnie nawiążemy stałą współpracę na preferencyjnych warunkach.

Działamy przede wszystkim na terenie województwa dolnośląskiego, natomiast realizacja zleceń na terenie całego kraju nie jest dla nas żadnym problemem. 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami !

modernizacja naszej floty – etap nr 2

11.3.2021

Jeżeli gdzieś na drodze rzuci Wam się w oczy tak oklejone auto… to wiedzcie, że to my w naszym nowym, wielozadaniowym busie, którym odwiedzimy Was, jeżeli zdecydujecie się zamówić u nas usługę wraz z montażem lub przynajmniej z dostawą 😉

Wirtualny spacer po naszej firmie ;)

25.6.2020

Kochani… kto u nas był, ten widział jak działamy… 😎 a ten kto nie był 🤔 (albo kto już zdążył zapomnieć), tego zapraszamy na mały spacer 👫 po naszej firmie… wirtualnie🖱🌍 oraz oczywiście także realnie, bo jesteśmy dla Was czynni od poniedziałku do piątku w godz. 9-17. ⌚️ Zapraszamy 😀 dajcie koniecznie znać jak Wam […]

Wszystkie aktualności

Dołącz do grona naszych klientów