Oklejanie samochodów

Specjalistyczne podłoże chroniące przed warunkami atmosferycznymi oraz wieloletnie doświadczenie i zdobyte kwalifikacje zagwarantują 100% satysfakcji. Częściowe oraz całościowe oklejanie pojazdów z możliwością powrotu do pierwotnego koloru.

Więcej

litery przestrzenne

Elementy podświetlane za pomocą LED w pełnej kolorystyce i dowolnym kształcie. Różnorodność mediów oraz profesjonalny montaż.

Więcej

Gadżety reklamowe

Nośniki usb, torby reklamowe, kalendarze, długopisy, breloki, smycze, kubki i wiele innych materiałów reklamowych znakowanych w niekonwencjonalny sposób. Spraw prezent innym, wypromuj swoją markę.

Więcej

Systemy wystawiennicze

Własne, profesjonalne miejsce na targach. Idealna ścianka zdjęciowa oraz estetyczna trybunka do przemówień.
Wszystko zapakowane do kufra transportowego, a więc pełna mobilność i montaż w kilka minut.

Więcej

najwyższa
jakość druku

nowoczesny i profesjonalny sprzęt

wieloletnie
doświadczenie

współpraca
z agencjami

Grawerowanie i frezowanie

 

Dzięki nowoczesnemu i zarazem bardzo dokładnemu laserowi firmy TROTEC® mamy możliwość znakować przedmioty osobiste oraz gadżety reklamowe, co może stanowić świetny prezent dla bliskiej osoby. Inna zaleta tego urządzenia to bardzo dokładne wycinanie praktycznie dowolnych kształtów z pleksi lub laminatów co pozwala tworzyć między innymi estetyczne litery przestrzenne.

 

Ploter frezujący CNC firmy INFOTEC® daje nam natomiast możliwość wycinania skomplikowanych kształtów z tworzyw twardych. Pozwala to tworzyć następnie różne formy reklam przestrzennych. Istnieje również możliwość frezowania ich powierzchni.

 

Nasza wiedza i doświadczenie w połączeniu z nowoczesnymi urządzeniami sterowanymi specjalistycznym oprogramowaniem pozwalają tworzyć nam rozmaite i estetyczne przykłady reklam.

 

 

Możliwości wykorzystania  lasera grawerującego oraz plotera frezującego CNC w reklamie:

 

 • litery i kształty wycinane z pleksi o różnej grubości i kolorze
 • długopisy lub ołówki z wygrawerowanym logo
 • kalendarze skórzane znakowane wg wytycznych klienta
 • tabliczki grawerowane z szerokiej gamy laminatów reklamowych
 • wizytowniki metalowe i skórzane z własnym logo
 • dyplomy i odznaczenia oraz tabliczki na puchary
 • matryce do tłoczenia, w papierze lub skórze
 • breloki i rozmaite gadżety reklamowe
 • adresówki dla zwierząt
 • tablice i szyldy z tworzyw twardych o nieregularnym kształcie
 • kasetony frezowane z płyt kompozytowych
 • inne formy reklamy przestrzennej

 

Cennik PDF

Pobierz plik PDF z cennikiem wszystkich usług

 

Galeria realizacji

Dlaczego warto wybrać HD-print ?

Jesteśmy agencją reklamową oraz drukarnią wielkoformatową i cyfrową z ponad 10-letnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiadamy własny dział graficzny, dział druku oraz dział techniczny co pozwala zrealizować wszelkie zamówienia “od A do Z“.

Kompleksowa obsługa Klienta to nasz atut i nasza strategia działania. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do każdego projektu oraz elastyczność w działaniach. Kluczowe jest dla nas szybkie tempo realizacji zamówień a co najważniejsze – wszelkie wydruki wykonujemy w jakości HD – nazwa firmy zobowiązuje ! 🙂

Powierzone nam zlecenia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu. Posiadamy bogaty park maszynowy, a to przekłada się na fakt, że jesteśmy bezpośrednim producentem reklam i wszystkie działania realizujemy “pod własnym dachem”.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm a także agencji reklamowych, z którymi zawsze chętnie nawiążemy stałą współpracę na preferencyjnych warunkach.

Działamy przede wszystkim na terenie województwa dolnośląskiego, natomiast realizacja zleceń na terenie całego kraju nie jest dla nas żadnym problemem. 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami !

Nasz bus w nowej odsłonie !

7.8.2019

Od teraz możecie nas rozpoznać na mieście (a także czasem poza miastem) dzięki oklejeniu busa – co by nie mówili, że szewc bez butów chodzi 🙂

Firma nieczynna 16 sierpnia 2019 r.

3.8.2019

Uprzejmie informujemy, że z powodu dłuuuuugiego weekendu nasza firma będzie nieczynna w dniu 16 sierpnia. Zapraszamy ponownie od 19 sierpnia.

Wszystkie aktualności

Dołącz do grona naszych klientów