Oklejanie samochodów

Specjalistyczne podłoże chroniące przed warunkami atmosferycznymi oraz wieloletnie doświadczenie i zdobyte kwalifikacje zagwarantują 100% satysfakcji. Częściowe oraz całościowe oklejanie pojazdów z możliwością powrotu do pierwotnego koloru.

Więcej

litery przestrzenne

Elementy podświetlane za pomocą LED w pełnej kolorystyce i dowolnym kształcie. Różnorodność mediów oraz profesjonalny montaż.

Więcej

Gadżety reklamowe

Nośniki usb, torby reklamowe, kalendarze, długopisy, breloki, smycze, kubki i wiele innych materiałów reklamowych znakowanych w niekonwencjonalny sposób. Spraw prezent innym, wypromuj swoją markę.

Więcej

Systemy wystawiennicze

Własne, profesjonalne miejsce na targach. Idealna ścianka zdjęciowa oraz estetyczna trybunka do przemówień.
Wszystko zapakowane do kufra transportowego, a więc pełna mobilność i montaż w kilka minut.

Więcej

najwyższa
jakość druku

nowoczesny i profesjonalny sprzęt

wieloletnie
doświadczenie

współpraca
z agencjami

Reklama na pojazdach

 

Umieszczanie grafiki na pojazdach to bardzo popularny, a jednocześnie skuteczny sposób reklamy. Stosunkowo nieduży koszt oraz możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców (dzięki mobilności) sprawiają, że warto zastanowić się nad takim sposobem reklamowania swojej firmy.

 

Oklejenie samochodu może mieć charakter subtelny (co nie znaczy, że nie skuteczny), może zajmować także powierzchnię całego samochodu, włącznie z całkowitą zmianą jego koloru.

 

Oznakowanie może mieć postać pełnokolorowych wydruków, napisów wycinanych z folii o szerokiej gamie kolorystycznej, naklejek odblaskowych oraz magnetycznych.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysokiej klasy plotery drukujące i tnące zagwarantują profesjonalne wykonanie takiej usługi w naszej firmie. Możliwa jest ona o każdej porze roku ze względu na posiadany przez nas garaż.

 

 

Przykładowe sposoby umieszczenia reklamy na pojazdach:

 

  • całkowite wyklejenie pojazdów komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje)
  • całkowita zmiana koloru praktycznie każdego auta
  • tuning samochodu przy pomocy specjalistycznych folii typu „carbon”
  • całkowite wyklejenie pojazdu folią z nadrukiem oraz laminatem ochronnym
  • wyklejenie szyb samochodu specjalistyczną folią „one way vision”
  • grafika wycinana z folii w wybranym kolorze, w tym folii odblaskowej i metalizowanej
  • naklejki magnetyczne z możliwością łatwego montażu / demontażu

 

Galeria realizacji

Dlaczego warto wybrać HD-print ?

Jesteśmy agencją reklamową oraz drukarnią wielkoformatową i cyfrową z 15-letnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiadamy własny dział graficzny, dział druku oraz dział techniczny co pozwala zrealizować wszelkie zamówienia “od A do Z“.

Kompleksowa obsługa Klienta to nasz atut i nasza strategia działania. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do każdego projektu oraz elastyczność w działaniach. Kluczowe jest dla nas szybkie tempo realizacji zamówień a co najważniejsze – wszelkie wydruki wykonujemy w jakości HD – nazwa firmy zobowiązuje ! 🙂

Powierzone nam zlecenia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu. Posiadamy bogaty park maszynowy, a to przekłada się na fakt, że jesteśmy bezpośrednim producentem reklam i wszystkie działania realizujemy “pod własnym dachem”.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych (realizując m.in. wydruki już od 1 sztuki), firm a także agencji reklamowych, z którymi zawsze chętnie nawiążemy stałą współpracę na preferencyjnych warunkach.

Działamy przede wszystkim na terenie województwa dolnośląskiego, natomiast realizacja zleceń na terenie całego kraju nie jest dla nas żadnym problemem. 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami !

nowa lokalizacja firmy

2.11.2023

UWAGA ZMIANY ! Jesteśmy na etapie przeprowadzki do nowej lokalizacji, gdzie będziemy mieli większe możliwości na rozwój i podniesiemy jakość świadczonych usług. Od 6 listopada 2023 serdecznie wszystkich zapraszamy 🙂  

modernizacja naszej floty – etap nr 2

11.3.2021

Jeżeli gdzieś na drodze rzuci Wam się w oczy tak oklejone auto… to wiedzcie, że to my w naszym nowym, wielozadaniowym busie, którym odwiedzimy Was, jeżeli zdecydujecie się zamówić u nas usługę wraz z montażem lub przynajmniej z dostawą 😉

Wszystkie aktualności

Dołącz do grona naszych klientów