Oklejanie samochodów

Specjalistyczne podłoże chroniące przed warunkami atmosferycznymi oraz wieloletnie doświadczenie i zdobyte kwalifikacje zagwarantują 100% satysfakcji. Częściowe oraz całościowe oklejanie pojazdów z możliwością powrotu do pierwotnego koloru.

Więcej

litery przestrzenne

Elementy podświetlane za pomocą LED w pełnej kolorystyce i dowolnym kształcie. Różnorodność mediów oraz profesjonalny montaż.

Więcej

Gadżety reklamowe

Nośniki usb, torby reklamowe, kalendarze, długopisy, breloki, smycze, kubki i wiele innych materiałów reklamowych znakowanych w niekonwencjonalny sposób. Spraw prezent innym, wypromuj swoją markę.

Więcej

Systemy wystawiennicze

Własne, profesjonalne miejsce na targach. Idealna ścianka zdjęciowa oraz estetyczna trybunka do przemówień.
Wszystko zapakowane do kufra transportowego, a więc pełna mobilność i montaż w kilka minut.

Więcej

najwyższa
jakość druku

nowoczesny i profesjonalny sprzęt

wieloletnie
doświadczenie

współpraca
z agencjami

Reklama przestrzenna

 

Reklama przestrzenna to w głównej mierze różnego typu kasetony, semafory oraz litery 3D. To one przyciągają jako pierwsze wzrok potencjalnego klienta. Dodatkowym atutem jest możliwość ich podświetlenia co sprawia, że są dobrze widoczne 24 godziny na dobę. Ten typ reklamy to także estetycznie wykonane logotypy oraz napisy wewnątrz lokali w miejscach reprezentatywnych.

 

Co ważne, możemy zrealizować takie formy w praktycznie dowolnym kształcie, rozmiarze i kolorystyce. Możemy także wykonać kompleksowy ich montaż (również na stelażach) włącznie z podłączeniem do instalacji elektrycznej oraz zastosowaniem czujników czasowych i zmierzchowych.

 

Estetyczny projekt graficzny, profesjonalne wykonanie z wysokiej jakości materiałów oraz solidny montaż to klucz do sukcesu. Krok po kroku wszystko można zrealizować w naszej firmie!

 

 

Przykładowe formy reklamy przestrzennej, które realizujemy:

 

  • kasetony wykonane z płyt kompozytowych typu „dibond” z opcją frezowania
  • kasetony wielkoformatowe z grafiką drukowaną na winylu (rozmiar teoretycznie bez ograniczeń)
  • kasetony z licem z plexi z opcją podświetlenia całej powierzchni
  • litery podświetlane 3D wykonane z wyginanego aluminium lub płyt typu „dibond” z licem z plexi i oświetleniem LED, dodatkowo możliwość lakierowania proszkowego
  • litery przestrzenne 3D  wykonane m.in. z płyt typu „dibond” lub pcv z opcjonalnym podświetleniem efektem  poświaty tzw. „halo”
  • litery ze styroduru o różnej grubości, malowane na dowolny kolor z ewentualnym licem z plexi
  • semafory, pylony, totemy

 

 

 

 

Cennik PDF

Pobierz plik PDF z cennikiem wszystkich usług

 

Galeria realizacji

Dlaczego wybrać HD print?

HD-Print to agencja reklamowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Firma posiada studio projektowe, drukarnię wielkoformatową oraz dział techniczny reklamy outdoorowej. Wszystkie prace prowadzone są na specjalistycznym sprzęcie przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Oferta skierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy do naszych oddziałów na terenie Wrocławia.

Firma nieczynna dnia 21.06.2019 r.

19.6.2019

Uprzejmie informujemy, że dnia 21.06.2019 r. firma HD-Print będzie nieczynna. Zapraszamy do składania zamówień od 24.06.2019 r.

Przerwa w realizacji zamówień w dniach 01-03.05.2019 r.

29.4.2019

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach 01-03.05.2019 r. nasz oddział będzie nieczynny. Zapraszamy do składania zamówień od 06.05.2019 r.

Wszystkie aktualności

Dołącz go grona naszych klientów