Oklejanie samochodów

Specjalistyczne podłoże chroniące przed warunkami atmosferycznymi oraz wieloletnie doświadczenie i zdobyte kwalifikacje zagwarantują 100% satysfakcji. Częściowe oraz całościowe oklejanie pojazdów z możliwością powrotu do pierwotnego koloru.

Więcej

litery przestrzenne

Elementy podświetlane za pomocą LED w pełnej kolorystyce i dowolnym kształcie. Różnorodność mediów oraz profesjonalny montaż.

Więcej

Gadżety reklamowe

Nośniki usb, torby reklamowe, kalendarze, długopisy, breloki, smycze, kubki i wiele innych materiałów reklamowych znakowanych w niekonwencjonalny sposób. Spraw prezent innym, wypromuj swoją markę.

Więcej

Systemy wystawiennicze

Własne, profesjonalne miejsce na targach. Idealna ścianka zdjęciowa oraz estetyczna trybunka do przemówień.
Wszystko zapakowane do kufra transportowego, a więc pełna mobilność i montaż w kilka minut.

Więcej

najwyższa
jakość druku

nowoczesny i profesjonalny sprzęt

wieloletnie
doświadczenie

współpraca
z agencjami

Reklama na pojazdach

 

Umieszczanie grafiki na pojazdach to bardzo popularny, a jednocześnie skuteczny sposób reklamy. Stosunkowo nieduży koszt oraz możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców (dzięki mobilności) sprawiają, że warto zastanowić się nad takim sposobem reklamowania swojej firmy.

 

Oklejenie samochodu może mieć charakter subtelny (co nie znaczy, że nie skuteczny), może zajmować także powierzchnię całego samochodu, włącznie z całkowitą zmianą jego koloru.

 

Oznakowanie może mieć postać pełnokolorowych wydruków, napisów wycinanych z folii o szerokiej gamie kolorystycznej, naklejek odblaskowych oraz magnetycznych.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysokiej klasy plotery drukujące i tnące zagwarantują profesjonalne wykonanie takiej usługi w naszej firmie. Możliwa jest ona o każdej porze roku ze względu na posiadany przez nas garaż.

 

 

Przykładowe sposoby umieszczenia reklamy na pojazdach:

 

  • całkowite wyklejenie pojazdów komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje)
  • całkowita zmiana koloru praktycznie każdego auta
  • tuning samochodu przy pomocy specjalistycznych folii typu „carbon”
  • całkowite wyklejenie pojazdu folią z nadrukiem oraz laminatem ochronnym
  • wyklejenie szyb samochodu specjalistyczną folią „one way vision”
  • grafika wycinana z folii w wybranym kolorze, w tym folii odblaskowej i metalizowanej
  • naklejki magnetyczne z możliwością łatwego montażu / demontażu

 

Cennik PDF

Pobierz plik PDF z cennikiem wszystkich usług

 

Galeria realizacji

Dlaczego wybrać HD print?

HD-Print to agencja reklamowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Firma posiada studio projektowe, drukarnię wielkoformatową oraz dział techniczny reklamy outdoorowej. Wszystkie prace prowadzone są na specjalistycznym sprzęcie przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Oferta skierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy do naszych oddziałów na terenie Wrocławia.

Firma nieczynna dnia 21.06.2019 r.

19.6.2019

Uprzejmie informujemy, że dnia 21.06.2019 r. firma HD-Print będzie nieczynna. Zapraszamy do składania zamówień od 24.06.2019 r.

Przerwa w realizacji zamówień w dniach 01-03.05.2019 r.

29.4.2019

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach 01-03.05.2019 r. nasz oddział będzie nieczynny. Zapraszamy do składania zamówień od 06.05.2019 r.

Wszystkie aktualności

Dołącz go grona naszych klientów